1.  

  Hotel Tatra

   

  Hotel s tradíciou, ktorý ponúka svoje služby už od roku 1930. Hotel Tatra sa pýši vyše osemdesiat ročnou históriou, stovkami spokojných hostí, vysokokvalifikovaným personálom a atraktívnou polohou v centre mesta

 2.  

   

  Reštaurácia Stará Bratislava

   

  „ Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu.“

                                                                 G.B. Shaw


Rezervácie

 00421 2 592 721 11
200Komfortných
izieb
58Jednolôžkových
izieb
134Dvojlôžkových
izieb
8Luxusných
apartmánov

Akcie

3.ročník plesu hotela tatra

Začiatkom februára sa v našom hoteli konal 3. ROČNÍK PLESU a my by sme Vám ho radi pripomenuli krátkou reportážou.


Relax centrum ZEN SPA

Ponúkame vám kvalitné saunovanie, odborné masážne procedúry FLOAT terapiu, ozdravné cvičenia jogy, príjemný oddych v modernom štýle a v atmosfére plnej pohody, slobody a jednoduchosti.


U nás sa budete cítiť prirodzene, načerpáte novú silu, prebudíte stratenú energiu a zbavíte sa napätia vo vašej mysli a tele


Otváracia doba počas vianočných sviatkov

Aj počas vianočných sviatkov je náš hotel pre Vás otvorený, otváraciu dobu sme však trošku upravili. V upravených hodinách Vás však radi privítame na kávičke alebo na raňajkách.


3.ročník plesu hotela tatra

V roku 2015 sme sa začali zaoberať myšlienkou obnovenia tradície spoločenského života v Hoteli Tatra, ktorý v minulom storočí tvoril neodmysliteľné centrum kultúrneho diania v Bratislave. Dnes sa veľmi tešíme, keď Vám môžeme oznámiť, že v roku 2018 budeme aj my súčasťou bratislavskej PLESOVEJ SEZÓNY a to už po tretí raz.

TRETÍ ROČNÍK plesu sa bude konať už tradične prvú februárovú sobotu, teda 03.02.2018 o 19.00. Aj tento rok sme si pre Vás pripravili bohatý program plný zvučných mien garantujúci celovečernú zábavu.

Hlavnou hviezdou večera bude EMMA DROBNÁ s kapelou. Spevácke vystúpenie nám predvedie aj mužské pokolenie v podaní troch spevákov z DIVADLA NOVÁ SCÉNA a trio Makranský, Plevčík a Kaprálik uvedú piesne z muzikálu Boyband. Nebude chýbať ani tanečné vystúpenie, módna prehliadka, DJ a fotokútiky. Celovečerný program bude moderovať DIDIANA.

CENA VSTUPENKY je 69€ a okrem fantastického programu je v nej zahrnutý aj WELCOME DRINK, SLÁVNOSTNÁ TROJCHODOVÁ VEČERA, POLNOČNÝ BUFET a ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA.

VSTUPENKY si môžete zakúpiť NA RECEPCII hotela - UŽ V PREDAJI.
Pre rezerváciu stola nás kontaktujte na telefónnom čísle: +421 948 008 454.


Konferenčné balíky 2018

Využite jedinečnú ponuku konferenčných balíkov, ktoré sme vytvorili špeciálne pre našu biznis klientelu. Radi Vám však vypracujeme aj ponuku na mieru s ohľadom na všetky Vaše špecifické požiadavky. Kontaktujte nás na: marketing@hoteltatra.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 592 72 118


novorocna party

Všetci naokolo už majú rezervované a naplánované vianočné večierky a Vaša firma má pred Vianocami taký zhon, že ste na nejakú zábavu ešte ani nepomysleli? .....nezúfajte a miesto koncoročného večierka naplánujte NOVOROČNÝ.


Stužkové slávnosti

 

Veľmi sa tešíme, že si naše priestory obľúbili aj študenti, ktorí v Hoteli Tatra pravidelne organizujú stužkové slávnosti.

Rezervujte si u nás termín na rok 2018 už dnes - Vaše požiadavky píšte na adresu marketing@hoteltatra.sk


prestrete

Chcete obohatiť Vás repertoár vianočných sladkostí o zdravé a chutné recepty?

Radi by sme Vám predstavili projekt, na ktorom HOTEL TATRA**** úspešne spolupracoval. Kniha PRESTRETÉ je plná zdravých a chutných dezertov na všedné i sviatočné dni. UŽ V PREDAJI.

 


Vianočné večierky na mieru

Ideálny spôsob ako sa poďakovať svojím zamestnanom alebo obchodným partnerom je usporiadať veľký večierok a koniec roka je na to ten najvhodnejší čas. Náš tím Vám garantuje spokojnosť od prvotnej konzultácie až po výdatné raňajky po večierku a odvoz domov. Hotel Tatra **** Vám zabezpečí akúkoľvek požiadavku za bezkonkurenčné vianočné ceny a zaručuje sa za kvalifikovaný personál a špičkové služby.

Zabezpečíme pre Vás:
- konzultácie
- návrh pozvánok
- príprava promo materiálov
- prenájom priestorov
- výzdoba
- catering
- ozvučenie, DJ či živá hudba
- produkcia programu na mieru
- teambuildingové aktivity
- špeciálne požiadavky ako čokoládová fontána, ľadová socha či carving
- ubytovanie či bezpečný odvoz domov