1.  

  Hotel Tatra

   

  Hotel s tradíciou, ktorý ponúka svoje služby už od roku 1930. Hotel Tatra sa pýši vyše osemdesiat ročnou históriou, stovkami spokojných hostí, vysokokvalifikovaným personálom a atraktívnou polohou v centre mesta

 2.  

   

  Reštaurácia Stará Bratislava

   

  „ Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu.“

                                                                 G.B. Shaw


Rezervácie

 00421 2 592 721 11
200Komfortných
izieb
58Jednolôžkových
izieb
134Dvojlôžkových
izieb
8Luxusných
apartmánov

Akcie

slovak food festival

SLOVAK FOOD FESTIVAL, najväčší piknik v meste je trojdňová gastroudalosť, ktorá sa už tradične organizuje pod Bratislavským hradom. Tento rok padol termín festivalu na prvý júnový víkend 02.-04.06.2017 a náš hotel sa rozhodol zaradiť sa medzi vystavovateľov a previesť návštevníkom festivalu špeciality našich kuchárov. Počas všetkých dní budú v ponuke chuťovky na ochutnávku v podobe domácich klobások či kačacích terín, v ponuke bude napríklad Roast Beef so záhradnými listami, figovým chrenom a malinovým vinagrate či Chobotnica s grilovanými zemiakmi, olivovou tapenádou s rajčinami a sladkou kukuricou. Sedenie však nebude pripomínať festivalový turecký sed, ale bude zabezpečené na terase s výhľadom na Dóm sv. Martina a celé Staré mesto.


ekotopfilm envirofilm 2017

 ► 22.-26.máj 2017 v Hotel Tatra****

Už 43. ročník festivalu o problematike trvalo udržateľného rozvoja sa bude opäť konať v NAŠOM HOTELI a my sme hrdí, že môžme aspoň trošku prispieť a pomôcť tomuto projektu!

Sú pre Vás pripravené stovky dokumentárnych filmov, desiatky speakrov a významných hostí. Na festivale sa budú skloňovať témy národné parky, smart cities, odpadové hospodárstvo, udržateľné stravovanie. Príďte si vypočuť autorov dokumentárnych snímkov, nakúpiť poctivé výrobky.

Viac informácii nájdete na: http://www.ekotopfilm.sk/


Valentín v Hoteli Tatra****

Najromantickejší sviatok roka sa blíži a my Vám ponúkame stráviť ho s Vašou polovičkou v našej reštaurácii pri poháriku sektu a luxusnom trojchodovom menu. Objednajte si už teraz VALENTÍNSKU VEČERU PRE DVE OSOBY za zvýhodnenú cenu 33,90 €.

V cene je zahrnuté:

 • 0,1 l Sekt brutt
 • 100 g Mousse de saumon pena z atlantického lososa údeného v našej kuchyni podávaná s čerstvými bylinkami a kaviárom
 • 200 g Jeleň marinovaný v borovicovom ihličí, podávaný s ďatlovou knedľou a perníkovou omáčkou
 • 120 g Crème au chocolat

 

*PONUKA VYPRŠALA*


Ples Hotela Tatra

Minulý rok sa HOTEL TATRA rozhodol obnoviť tradíciu kultúrneho a spoločenského života aké tu boli za čias Tatra revue organizáciou PLESU a keďže bol prvý ples veľmi úspešný, rozhodli sme sa že nebude posledný. Dňa 04. februára 2017 o 19. hodine Vás preto srdečne pozývame na DRUHÝ ROČNÍK plesu v našom hoteli.

Čaká na Vás skvelý program v podaní SAMA TOMEČKA & LIVE BAND, tanečné vystúpenie zabezpečí TOPCENTRUM, luxusný módny butik V & E fashion predvedie MÓDNU PREHLIADKU s kolekciou spoločenských šiat a nebudú chýbať ani spevácke vystúpenia z réžie DIVADLA NOVÁ SCÉNA. Staráme sa však nielen o to, aby ste sa u nás výborne zabavili a preto sme pre Vás pripravili aj welcome drink, slávnostnú trojchodovú večeru, nápoje a polnočný bufet s čokoládovou fontánou.

Taktiež Vám ponúkame využiť výhodnú AKCIU! Po preukázaní sa platnou vstupenkou si môžte na tento dátum rezervovať ubytovanie na dvojlôžkovej izbe typu EXECUTIVE s raňajkami len za 50 EUR!

VSTUPENKY si môžete zakúpiť na recepcii alebo v sieti Ticketportal.

* PONUKA VYPRŠALA *


prestrete

Chcete obohatiť Vás repertoár vianočných sladkostí o zdravé a chutné recepty?

Radi by sme Vám predstavili projekt, na ktorom HOTEL TATRA**** úspešne spolupracoval. Náš šéfkuchár Eduard Hrdý je spoluautorom knihy PRESTRETÉ, ktorá je plná zdravých a chutných dezertov na všedné i sviatočné dni. UŽ V PREDAJI.

* AKTUÁLNE *


SILVESTER 2016

Ak ste sa ešte nerozhodli kde strávite príchod nového roka, tak Vás srdečne pozývame do Hotela Tatra. Tešiť sa môžete na tanečné vystúpenie, saxafonistu, pantomímu, tombolu a do tanca bude hrať celý večer DJ. Pripravili sme pre Vás večeru formou bohatého bufetu, a aby ste sa v ten najoslavovanejší deň v roku nemuseli obmedzovať aj ALL INCLUSIVE nápoje /pivo, víno a nealko/.
 
Cena vstupenky je 65 EUR.
!!! Upozornenie: Vzhľadom na skupinu hotelových klientov je program moderovaný v nemeckom jazyku.
* PONUKA VYPRŠALA *

Vianočné večierky na mieru

Ideálny spôsob ako sa poďakovať svojím zamestnanom alebo obchodným partnerom je usporiadať veľký večierok a koniec roka je na to ten najvhodnejší čas. Náš tím Vám garantuje spokojnosť od prvotnej konzultácie až po výdatné raňajky po večierku a odvoz domov. Hotel Tatra **** Vám zabezpečí akúkoľvek požiadavku za bezkonkurenčné vianočné ceny a zaručuje sa za kvalifikovaný personál a špičkové služby.

Zabezpečíme pre Vás:
- konzultácie
- návrh pozvánok
- príprava promo materiálov
- prenájom priestorov
- výzdoba
- catering
- ozvučenie, DJ či živá hudba
- produkcia programu na mieru
- teambuildingové aktivity
- špeciálne požiadavky ako čokoládová fontána, ľadová socha či carving
- ubytovanie či bezpečný odvoz domov

* PONUKA VYPRŠALA *


Letné degustačné menu

Opäť Vám prinášame Vašu obľúbenú výhodnú ponuku degustačného menu, tentokrát v letnom podaní.

Servírujeme chladenú polievku z pečených batatov s parmezánom a smotanou, kotletu z mangalice podávanú s lesnými hríbmi, zemiakovým pyré a demi glace a ako dezert cream brule so sezónnym ovocím LEN ZA 11,99 EUR.

Výhodnú ponuku si môžete objednať na: https://www.zlavomat.sk/zlava/580211-letne-trojchodove-menu-pre-1-alebo-2-osoby-v-restauracii-hotela-tatra?rel=suggest

* PONUKA VYPRŠALA *


letná ponuka pre cestovne agentury

Hotel Tatra ponúka cestovným kanceláriám jedinečnú príležitosť na zľavnené skupinové ubytovanie v centre hlavného mesta s garantovanou cenou už od 65 EUR.

Ponuka platí pre skupiny nad 40 osôb.

* PONUKA VYPRŠALA *


Kongres za polovicu

Vyberte si zo širokej ponuky miestností a techniky v našom hoteli a my Vám urobíme cenovú ponuku pre Vašu konferenciu, seminár či školenie s 50% zľavou na prenájom a technické zabezpečenie.

* PONUKA VYPRŠALA *