1.  

  Hotel Tatra

   

  Hotel s tradíciou, ktorý ponúka svoje služby už od roku 1930. Hotel Tatra sa pýši vyše osemdesiat ročnou históriou, stovkami spokojných hostí, vysokokvalifikovaným personálom a atraktívnou polohou v centre mesta

 2.  

   

  Reštaurácia Stará Bratislava

   

  „ Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu.“

                                                                 G.B. Shaw


Rezervácie

 00421 2 592 721 11
200Komfortných
izieb
58Jednolôžkových
izieb
134Dvojlôžkových
izieb
8Luxusných
apartmánov

Akcie

Valentín v Hoteli Tatra****

Najromantickejší sviatok roka sa blíži a my Vám ponúkame stráviť ho s Vašou polovičkou v našej reštaurácii pri poháriku sektu a luxusnom trojchodovom menu. Objednajte si už teraz VALENTÍNSKU VEČERU PRE DVE OSOBY za zvýhodnenú cenu 33,90 €.

V cene je zahrnuté:

 • 0,1 l Sekt brutt
 • 100 g Mousse de saumon pena z atlantického lososa údeného v našej kuchyni podávaná s čerstvými bylinkami a kaviárom
 • 200 g Jeleň marinovaný v borovicovom ihličí, podávaný s ďatlovou knedľou a perníkovou omáčkou
 • 120 g Crème au chocolat

*PONUKA VYPRŠALA*


Ples Hotela Tatra

Minulý rok sa HOTEL TATRA rozhodol obnoviť tradíciu kultúrneho a spoločenského života aké tu boli za čias Tatra revue organizáciou PLESU a keďže bol prvý ples veľmi úspešný, rozhodli sme sa že nebude posledný. Dňa 04. februára 2017 o 19. hodine Vás preto srdečne pozývame na DRUHÝ ROČNÍK plesu v našom hoteli.

Čaká na Vás skvelý program v podaní SAMA TOMEČKA & LIVE BAND, tanečné vystúpenie zabezpečí TOPCENTRUM, luxusný módny butik V & E fashion predvedie MÓDNU PREHLIADKU s kolekciou spoločenských šiat a nebudú chýbať ani spevácke vystúpenia z réžie DIVADLA NOVÁ SCÉNA. Staráme sa však nielen o to, aby ste sa u nás výborne zabavili a preto sme pre Vás pripravili aj welcome drink, slávnostnú trojchodovú večeru, nápoje a polnočný bufet s čokoládovou fontánou.

Taktiež Vám ponúkame využiť výhodnú AKCIU! Po preukázaní sa platnou vstupenkou si môžte na tento dátum rezervovať ubytovanie na dvojlôžkovej izbe typu EXECUTIVE s raňajkami len za 50 EUR!

VSTUPENKY si môžete zakúpiť na recepcii alebo v sieti Ticketportal.

* PONUKA VYPRŠALA *


prestrete

Chcete obohatiť Vás repertoár vianočných sladkostí o zdravé a chutné recepty?

Radi by sme Vám predstavili projekt, na ktorom HOTEL TATRA**** úspešne spolupracoval. Náš šéfkuchár Eduard Hrdý je spoluautorom knihy PRESTRETÉ, ktorá je plná zdravých a chutných dezertov na všedné i sviatočné dni. UŽ V PREDAJI.

* AKTUÁLNE *


SILVESTER 2016

Ak ste sa ešte nerozhodli kde strávite príchod nového roka, tak Vás srdečne pozývame do Hotela Tatra. Tešiť sa môžete na tanečné vystúpenie, saxafonistu, pantomímu, tombolu a do tanca bude hrať celý večer DJ. Pripravili sme pre Vás večeru formou bohatého bufetu, a aby ste sa v ten najoslavovanejší deň v roku nemuseli obmedzovať aj ALL INCLUSIVE nápoje /pivo, víno a nealko/.
 
Cena vstupenky je 65 EUR.
!!! Upozornenie: Vzhľadom na skupinu hotelových klientov je program moderovaný v nemeckom jazyku.
* PONUKA VYPRŠALA *

Kačacie a husacie hody

Už pravidelne pre našich hostí pripravujeme okrem sezónneho menu aj tématické špeciality, ktoré sú tentokrát v tradičnom slovenskom šate . KAČACIE A HUSACIE HODY.

* PONUKA VYPRŠALA *


Vianočné večierky na mieru

Ideálny spôsob ako sa poďakovať svojím zamestnanom alebo obchodným partnerom je usporiadať veľký večierok a koniec roka je na to ten najvhodnejší čas. Náš tím Vám garantuje spokojnosť od prvotnej konzultácie až po výdatné raňajky po večierku a odvoz domov. Hotel Tatra **** Vám zabezpečí akúkoľvek požiadavku za bezkonkurenčné vianočné ceny a zaručuje sa za kvalifikovaný personál a špičkové služby.

Zabezpečíme pre Vás:
- konzultácie
- návrh pozvánok
- príprava promo materiálov
- prenájom priestorov
- výzdoba
- catering
- ozvučenie, DJ či živá hudba
- produkcia programu na mieru
- teambuildingové aktivity
- špeciálne požiadavky ako čokoládová fontána, ľadová socha či carving
- ubytovanie či bezpečný odvoz domov

* AKTUÁLNE *


Letné degustačné menu

Opäť Vám prinášame Vašu obľúbenú výhodnú ponuku degustačného menu, tentokrát v letnom podaní.

Servírujeme chladenú polievku z pečených batatov s parmezánom a smotanou, kotletu z mangalice podávanú s lesnými hríbmi, zemiakovým pyré a demi glace a ako dezert cream brule so sezónnym ovocím LEN ZA 11,99 EUR.

Výhodnú ponuku si môžete objednať na: https://www.zlavomat.sk/zlava/580211-letne-trojchodove-menu-pre-1-alebo-2-osoby-v-restauracii-hotela-tatra?rel=suggest

* PONUKA VYPRŠALA *


grilovačka

Viete si predstaviť leto bez grilovačky? My teda nie a preto sme si pre Vás pripravili špeciálne tématické menu s názvom GRILOVAČKA, naši kuchári Vám s radosťou ugrilujú rib eye steak, kotletu z mangalice či lososa.

* PONUKA VYPRŠALA *


letná ponuka pre cestovne agentury

Hotel Tatra ponúka cestovným kanceláriám jedinečnú príležitosť na zľavnené skupinové ubytovanie v centre hlavného mesta s garantovanou cenou už od 65 EUR.

Ponuka platí pre skupiny nad 40 osôb.

* PONUKA VYPRŠALA *


EKOTOPFILM 2016

Srdečne Vás pozývame na ďalší ročník súťažného medzinárodného festivalu filmov o trvalo udržateľnom rozvoji EKOTOPFILM ENVIROFILM, ktorý sa bude konať v Hoteli Tatra od 16. do 20. mája každý deň vždy od 16. do 22. hod.

* NEAKTUÁLNE *


Kongres za polovicu

Vyberte si zo širokej ponuky miestností a techniky v našom hoteli a my Vám urobíme cenovú ponuku pre Vašu konferenciu, seminár či školenie s 50% zľavou na prenájom a technické zabezpečenie.

* PONUKA VYPRŠALA *


Hotel Tatra podporuje SLOVAK REGION

Portál SLOVAKREGION.SK – www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom.

Okrem užitočných informácií o Slovensku na portáli nájdete prezentácie miest a obcí doplnené fotografiami, údaje o krajoch Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalérie... Portál je pravidelne aktualizovaný a dopĺňaný o podujatia, aktuality a všeobecné informácie z regiónov.

Súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2016

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2016

Priebeh súťaží od 01.04.2016 do 31.10.2016

Preklik: http://www.slovakregion.sk/sutaze/2016

* NEAKTUÁLNE *


Špeciálna ponuka - Degustačné menu z králika

S príchodom jari sa v prírode menia farby, vône a samozrejme aj chute. V našej kuchyni sa snažíme Vám tieto tri inšpirácie ktoré nám príroda prináša preniesť na tanier a to v podobe mladých , čerstvých mias, mlieka,  sviežej a čerstvej zeleniny a v neposlednom rade voňavých byliniek. Jedlá v sezónnom Menu sú pripravované klasickými postupmi našich starých mám, v štýle modernej kuchyne a precíznosťou celého tímu kuchárov a servisu hotela Tatra.

* PONUKA VYPRŠALA *


Dámske jazdy v Hibiscus

Víkend je ďaleko a Vy potrebujete reset už v strede týždňa? Relaxačné centrum Hibiscus, ktoré sa nachádza v Hoteli Tatra**** organizuje dámske jazdy v podobe dvojhodinového vstupu do klubu za zvýhodnenú sumu.
A keďže oddychovať nepotrebuje len tá nežnejšia časť, rovnaká ponuka je spustená vo štvrtok pre pánov!

* NEAKTUÁLNE *


Relaxačné centrum Hibiscus

"Dobrí maséri sa masáž naučia, vytrénujú, výborní maséri ju vyštudujú a jedineční maséri ju cítia."
Prídťe si oddýchnuť do masážneho salónu HIBISCUS v Hoteli Tatra****, v ktorom masérska jedinečnosť naberá nový rozmer.

* AKTUÁLNE *


Relaxačné pobyty

Ak plánujete cestu do Bratislavy spojiť s príjemným oddychom a chutným jedlom, naše relaxačné pobytové balíky sú určené presne pre Vás. Pre jednotlivcov na služobnej ceste či pre páry, ktoré chcú spoznať krásy hlavného mesta sme pripravili naozaj výhodnú ponuku.

* AKTUÁLNE *


Preteky v Areáli Rozálka v roku 2016

Jazdecký Areál Rozálka v Pezinku každoročne organizuje preteky národného i medzinárodného významu, Hotel Tatra je korporátnym partnerom Rozálky a podieľa sa na organizácii pretekov. Ponúkame Vám rozpis jazdeckých pretekov na sezónu 2016 a srdečne Vás pozývame na všetky preteky, vstup je voľný. Pre viac informácii: www.rozalka.sk

* NEAKTUÁLNE *


Konferenčné balíky

Hotel Tatra je ideálnym výberom pre organizáciu konferencií, seminárov či školení. Štvorhviezdičkový hotel v centre hlavného disponuje štyrmi  konferenčnými sálami s najmodernejším technickým vybavením, ponúka hosťom komfort v 200 izbách a v hoteli je k dispozícii reštaurácia a kaviareň s oddelenou fajčiarskou časťou. Výhodou je taktiež možnosť zabezpečenia parkovania priamo v hotelovom parkovisku. V prípade, že si nevyyberiete si z našej výhodnej ponuky konferečných balíkov, radi Vám zhotovíme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

* NEAKTUÁLNE *


1. Ročník plesu v Hoteli Tatra

 V tridsiatych rokoch minulého storočia sa otvoril nový HOTEL, ktorý Bratislavčanov fascinoval svojou modernou architektúrou a postupne sa stal vyhľadávaným vďaka útulnej kaviarni, francúzskej reštaurácii a Tatra kabaretu neskôr premenovaného na slávnu Tatra revue.
 
Po 85 rokoch sa snažíme obnoviť tradíciu kultúrneho a spoločenského života v Hoteli Tatra a pozývame Vás na 1. ROČNÍK PLESU V HOTELI TATRA, ktorý sa koná 6.februára 2016 o 19. hodine.

Tím hotela pre Vás pripravil skvelý program, ktorého súčasťou bude vystúpenie KATKY KOŠČOVEJ, vystúpenia z predstavení Divadla Aréna, B- SWING, tanečný workshop a tombola. Celý večer bude moderovať DIANA HAGEROVÁ a hrať bude DJ Pecke. Okrem programu bude pre Vás pripravený welcome drink, slávnostné trojchodové menu, čokoládová fontána, nápoje a polnočný bufet.

Taktiež Vám prinášame jedinečnú ponuku! Po preukázaní sa platnou vstupenkou si môžte na tento dátum rezervovať ubytovanie na dvojlôžkovej izbe typu EXECUTIVE s raňajkami len za 50 EUR!

* PONUKA VYPRŠALA *


Husacie a Kačacie Hody 2015

Sezóna tradičného slovenského hodovania je v plnom prúde a Hotel Tatra Vám ponúka ukážku svojej netradičnej ponuky husacích a kačacích hodov.  Náš šéfkuchár pre Vás pripravil dokonalé kombinácie surovín, ktoré si milovníci gastronómie určite nemôžu nechať ujsť.

* NEAKTUÁLNE *