1.  

  Hotel Tatra

   

  Hotel s tradíciou, ktorý ponúka svoje služby už od roku 1930. Hotel Tatra sa pýši vyše osemdesiat ročnou históriou, stovkami spokojných hostí, vysokokvalifikovaným personálom a atraktívnou polohou v centre mesta

 2.  

   

  Reštaurácia Stará Bratislava

   

  „ Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu.“

                                                                 G.B. Shaw


Rezervácie

 00421 2 592 721 11
200Komfortných
izieb
58Jednolôžkových
izieb
134Dvojlôžkových
izieb
8Luxusných
apartmánov

Akcie

Otváracia doba počas vianočných sviatkov

Aj počas vianočných sviatkov je náš hotel pre Vás otvorený, otváraciu dobu sme však trošku upravili. V upravených hodinách Vás však radi privítame na kávičke alebo na raňajkách.


3.ročník plesu hotela tatra

V roku 2015 sme sa začali zaoberať myšlienkou obnovenia tradície spoločenského života v Hoteli Tatra, ktorý v minulom storočí tvoril neodmysliteľné centrum kultúrneho diania v Bratislave. Dnes sa veľmi tešíme, keď Vám môžeme oznámiť, že v roku 2018 budeme aj my súčasťou bratislavskej PLESOVEJ SEZÓNY a to už po tretí raz.

TRETÍ ROČNÍK plesu sa bude konať už tradične prvú februárovú sobotu, teda 03.02.2018 o 19.00. Aj tento rok sme si pre Vás pripravili bohatý program plný zvučných mien garantujúci celovečernú zábavu.

Hlavnou hviezdou večera bude EMMA DROBNÁ s kapelou. Spevácke vystúpenie nám predvedie aj mužské pokolenie v podaní troch spevákov z DIVADLA NOVÁ SCÉNA a trio Makranský, Plevčík a Kaprálik uvedú piesne z muzikálu Boyband. Nebude chýbať ani tanečné vystúpenie, módna prehliadka, DJ a fotokútiky. Celovečerný program bude moderovať DIDIANA.

CENA VSTUPENKY je 69€ a okrem fantastického programu je v nej zahrnutý aj WELCOME DRINK, SLÁVNOSTNÁ TROJCHODOVÁ VEČERA, POLNOČNÝ BUFET a ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA.

VSTUPENKY si môžete zakúpiť NA RECEPCII hotela - UŽ V PREDAJI.
Pre rezerváciu stola nás kontaktujte na telefónnom čísle: +421 948 008 454.


Konferenčné balíky 2018

Využite jedinečnú ponuku konferenčných balíkov, ktoré sme vytvorili špeciálne pre našu biznis klientelu. Radi Vám však vypracujeme aj ponuku na mieru s ohľadom na všetky Vaše špecifické požiadavky. Kontaktujte nás na: marketing@hoteltatra.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 592 72 118


novorocna party

Všetci naokolo už majú rezervované a naplánované vianočné večierky a Vaša firma má pred Vianocami taký zhon, že ste na nejakú zábavu ešte ani nepomysleli? .....nezúfajte a miesto koncoročného večierka naplánujte NOVOROČNÝ.


Stužkové slávnosti

 

Veľmi sa tešíme, že si naše priestory obľúbili aj študenti, ktorí v Hoteli Tatra pravidelne organizujú stužkové slávnosti.

Rezervujte si u nás termín na rok 2018 už dnes - Vaše požiadavky píšte na adresu marketing@hoteltatra.sk


prestrete

Chcete obohatiť Vás repertoár vianočných sladkostí o zdravé a chutné recepty?

Radi by sme Vám predstavili projekt, na ktorom HOTEL TATRA**** úspešne spolupracoval. Kniha PRESTRETÉ je plná zdravých a chutných dezertov na všedné i sviatočné dni. UŽ V PREDAJI.

 


Vianočné večierky na mieru

Ideálny spôsob ako sa poďakovať svojím zamestnanom alebo obchodným partnerom je usporiadať veľký večierok a koniec roka je na to ten najvhodnejší čas. Náš tím Vám garantuje spokojnosť od prvotnej konzultácie až po výdatné raňajky po večierku a odvoz domov. Hotel Tatra **** Vám zabezpečí akúkoľvek požiadavku za bezkonkurenčné vianočné ceny a zaručuje sa za kvalifikovaný personál a špičkové služby.

Zabezpečíme pre Vás:
- konzultácie
- návrh pozvánok
- príprava promo materiálov
- prenájom priestorov
- výzdoba
- catering
- ozvučenie, DJ či živá hudba
- produkcia programu na mieru
- teambuildingové aktivity
- špeciálne požiadavky ako čokoládová fontána, ľadová socha či carving
- ubytovanie či bezpečný odvoz domov